Clandrasyachting

BODRUM-MANDALYA KÖRFEZİ-BODRUM

1.Gün: BODRUM
Saat 15.30’dan itibaren konuklarımız karşılama görevlisi tarafından kamaralarına yerleştirilir. Tur ve tekne hakkında kısa ön bilgiler verildikten sonra servis, akşam yemeği ile başlar.

2.Gün: BÜYÜK KİREMİT ADASI-GÜMÜŞLÜK
Sabah Büyük Kiremit Adası’na doğru yola çıkılır. Sonrasında akşam yemeği ve konaklama için doğal küçük bir liman olan Gümüşlük limanına geçilir. (Antik Myndos)

3.Gün: PANAYIR ADASI-ALTINKUM-DİDİM
Sabah Panayır Adası’na geçilir. Öğle yemeğinden sonra Altınkum’a doğru seyre çıkılır.

4.Gün: PRIENE-MILET
Altınkum’da isteyenler Priene ve Milet antik kentleri turuna katılabilir. Akşam yemeği ve konaklama Altınkum yakınlarında bir koyda yapılır.

5.Gün: CAM LİMANI-KIYIKIŞLACIK (IASOS)
Kahvaltının sonrası Cam Limanı’na doğru yola çıkılır, öğle yemeği burada servis edilir. Öğleden sonra balık restoranlarıyla çevrili küçük bir liman olan Kıyıkışlacık (Iasos) köyüne doğru seyre çıkılır. Burada antik kent Iasos’un kalıntılarını ziyaret etmeyi unutmayın. Akşam yemeği ve konaklama burada yapılır.

6.Gün: SALİH ADASI-TÜRKBÜKÜ
Kahvaltıdan sonra Salih Adası’na doğru yola çıkılır. Öğle yemeğinden sonra akşam yemeği ve konaklama için Türkbükü’ne demir atılır.

7.Gün: YALIKAVAK-ÇATAL ADASI
Yalıkayak ile sefere başlandıktan sonra son gecenizi geçirmek üzere Çatal Adası’na demir atılır. Akşam yemeği servisi ve konaklama Çatal Adası’nda yapılır.

8.Gün: BODRUM
Kahvaltı sonrası turumuz sona erer.

Tur bilgi formu
Scroll to Top
× Merhaba !