Clandrasyachting

BODRUM- GÜNEY ON İKİ ADALAR- BODRUM

1.Gün: BODRUM
Saat 15.30’dan itibaren konuklarımız karşılama görevlisi tarafından kamaralarına yerleştirilir. Tur ve tekne hakkında kısa ön bilgiler verildikten sonra servis, akşam yemeği ile başlar.

2.Gün: KOS (İSTANKÖY)
Gümrük işlemlerinin ardından Kos Adası’na hareket edilir. Burada dilerseniz şehir turu yapabilirsiniz.

3.Gün: GİALİ-NİSYROS (İNCİRLİ)
Nisyros’un 1422’de patlamış ama hala aktif olan yanardağı ve oluşan kraterin kıyısındaki Nikea Köyü görmeye değerdir. Konaklama ve akşam yemeği Nisyros Limanı’nda yapılır.

4.Gün: SYMİ (SÖMBEKİ)
Symi Adası’na yakınlarında verilen öğle yemeği ve yüzme molasının ardından, Symi Limanı’na geçilir. Çam ve Meşe ormanlarıyla bezenmiş Neo-klasik döneme ait evleri, sahili ve mahalleleriyle Symi Adası kesinlikle görülmeye değerdir.

5.Gün: RODOS
12 Adaların yüzölçümü bakımından en büyüğü olan Rodos Adası’na geçilir. Akşam yemeği sonrası adanın gece hayatına katılabilirsiniz.

6.Gün: DATÇA-PALAMUTBÜKÜ-KNİDOS
Datça’dan Türkiye’ye giriş yapıldıktan sonra Palamutbükü’nde öğle yemeği yenilir. Sonrasında tarihi güzelliklerle dolu olan Knidos Limanı’na geçilir.

7.Gün: KARAADA-POYRAZ LİMANI-BODRUM
Sabah saatlerinde Karaada’ya doğru hareket edilir. Kahvaltı ve yüzme molası adanın Güney tarafına bakan, muhteşem mavi sulara sahip Turkuaz Limanı’nda verilir. Akşam yemeği ve konaklama için Bodrum Limanı’na dönüş yapılır.

8.Gün: BODRUM
Kahvaltı sonrası turumuz sona erer.

Tur bilgi formu
Scroll to Top
× Merhaba !