Clandrasyachting

BODRUM-GÖKOVA KÖRFEZİ 1 -BODRUM

1.Gün: BODRUM

Saat 15.30’dan itibaren konuklarımız karşılama görevlisi tarafından kamaralarına yerleştirilir. Tur ve tekne hakkında kısa ön bilgiler verildikten sonra servis, akşam yemeği ile başlar.

2.Gün: ORAK ADASI-YEDİ ADALAR

Kahvaltının ardından Orak Adası’na yola çıkılır. Orak Adası’nın berrak turkuaz sularında verilen yüzme molası ve öğle yemeğinin ardından mercan kayalıkların bulunduğu Yedi Adalar’a geçilir. Hava koşulları elverişli ise yolda yelken seyri yapılabilir. Burada konuklarımız arzu ederse sahilde kısa bir yürüyüş yapabilir. Daha sonra konaklama ve akşam yemeği için Küfre Koyu’na geçilir.

3.Gün: TUZLA-LÖNGÖZ-BALLI SU

Sabah Tuzla Koyu’na doğru hareket ettikten sonra öğle yemeği için Löngöz Koyu’na geçilir. Muhteşem çam ağaçlarından oluşan ormanda dilerseniz yürüyüş yapabilirsiniz. Buradan sonra konaklama ve akşam yemeği için durağımız Ballı Su Koyu’dur.

4.Gün: KLEOPATRA ADASI-OKLUK KOYU

Sabah saatlerinde açık hava müzesini andıran tarihi kalıntıları, küçücük kumsalı ve berrak sularıyla meşhur Sedir Adası’na doğru yola çıkılır. Daha sonra akşam yemeği ve konaklama için Okluk Koyu’na geçilir.

5.Gün: İNGİLİZ LİMANI-AYINDA KOYU

Sabah saatlerinde tarihi bir liman olan İngiliz Limanı’na geçilir. Buradan sonra akşam yemeği ve konaklama için durağımız Ayında Koyu olacaktır.

6.Gün: ÇÖKERTME-KİSEBÜKÜ

Güne küçük bir balıkçı köyü olan Çökertme’de başlanır. Öğle yemeğinden sonra dilerseniz antik harabelerini gezebileceğiniz Kisebükü’ne doğru yola çıkılır.

7.Gün: PABUÇBURNU-BODRUM

Sabah, zümrüt renkli ve sakin suları ile ünlü Pabuçburnu’na doğru yola çıkılır. Sonrasında teknemiz Bodrum Limanı’na dönüş yapar, son konaklama burada yapılır.

8.Gün: BODRUM

Kahvaltı sonrası turumuz sona erer.

Tur bilgi formu
Scroll to Top
× Merhaba !